دوست عزیزم سلام. یک سلام پرانرژی و پر از اتفاقات خوب.

یک سری اتفاقات که در گذشته افتاده، یک سری باورها از محیط خانواده، جامعه، معلم و … به ما داده شده که گاها باورهای خوبی نبودن. در واقع یه سری برچسب ها به ما زدن، مثلا از بچگی گفتن خجالتی، پررو، دروغگو، فضول، کندذهن هستش یا اینکه تجسس میکنه، ریاضیش بده و خیلی موارد دیگه که همتون قطعا تجربه کردین.

یک سری خیانت هایی، والدین، معلم ها، محیط، جامعه و رسانه به ما کردن که ناآگاهانه بوده، ینی اونا هم نمیدونستن که دارن برای ما باور می سازن.

من اگر امروز خودمو به عنوان یک دختر ضعیف یا قوی، یا یک خانم توانمند یا ناتوان بشناسم و خودم رو اینجوری معرفی کنم که من ضعیفم، ترسو هستم، غمگینم، بلد نیستم حرف بزنم، ارتباطاتم ضعیفه، اجتماعی نیستم و هزار مورد دیگه که تو به واسطه گفته های دیگران با خودت حمل کردی، دقیقا همون می شی!

شاید وقتش رسیده که خودتو بکوبی و از نو، من های جدید بسیازی. من همیشه اینجای قانون جذب رو دوست دارم، این قسمت قوانین آفرینش رو دوست دارم که تو فارق آنچه در گذشته تجربه کردی، اون اتفاقاتی ک واست افتاده و اون چیزهایی که تجربه کردی، می تونی خودتو از نو و دوباره خلق کنی، بسازی، متولد کنی، متحول کنی و به خودسازی برسی. همیشه این رو دوست دارم که می گم خالق لحظه های خودم هستم.

در این ویدئو در مورد خودسازی و تغییر آینده با استفاده از قانون جذب و قوانین آفرینش صحبت شده و در مورد اینکه چگونه با استفاده از این قوانین، آینده رو دوباره بسازیم مباحثی مطرح شده.

در این کلیپ شما یاد می گیری که چطور به خودت افتخار کنی و من های جدیدی بسازی که آیندتو دگرگون می کنه. حتما این فیلم رو ببین و نظرتو با ما به اشتراک بذار.

امیدوارم بر بلندترین قله های موفقیت بدرخشی و خوش بدرخشی، چون تو لایق بهترین ها هستی.