چگونه ساز زندگی را کوک کنیم؟

دوست خوبم سلام، یک سلام پر از حس خوب، یک سلام پر از انرژی مثبت، یک سلام با یک احساس متفاوت.

امروز داشتم به این موضوع فکر می کردم که گاهی اوقات ساز زندگیمون کوک نیست. گاهی اتفاقاتی میافته که ما فراموش می کنیم که این زندگی می تونه شرایط تلخ، ناراحتی، ناامیدی و عصبانیت داشته باشه. فراموش می کنیم که باید ساز زندگیمون رو کوک کنیم. یادمون میره که ما برای این به دنیا اومدیم، که زندگیمون رو بتونیم خیلی خیلی زیبا پیش ببریم.

یه روز دیگه رسیده. برای خیلیا یه روز معمولیه، یه روز مثه روزای قبل. اما برای عده ای از آدما، امروز یه روز جدیده. آدمایی که به این موضوع فکر می کنن که چطوری زندگی هدفمند رو تجربه کنن.

بزرگترین نوازنده های دنیا معتقدن وقتی سازت کوک نباشه، حتی اگه مهارت خیلی زیادی داشته باشی، از آهنگت لذت نمیبری.

نمی گم زندگی همیشه روزای قشنگ داره، نمی گم روزهای غمگین نداره، اما این مهارت تو هستش که بلد باشی بنوازی.

سوال من همیشه این بوده که چرا بعضی از آدم ها برای زندگیشون زمان و انرژی نمی ذارن؟ من برای یاد گرفتن سازی مثل پیانو هیچ زمانی نذاشتم و تلاشی هم نکردم برای این کار؛ با این حال به من آسیبی نرسیده، با اینکه دوست هم داشتم که بلد باشم. جالبه بدونین که زندگی دقیقا مثل پیانو هستش!

در ویدئویی که در این پست قرار داده شده به تشابه زندگی به پیانو و شباهت آن با رابطه های عاطفی، روابط زناشویی، وضعیت مالی، وضعیت شغلی، اعتماد به نفس، ارتباطات، وضعیت جسمی، روحی و معنوی، اشاره شده. باید بدونیم که این زندگی مثل پیانو متدها و قوانینی داره که باید اونارو یاد بگیریم.

دوست عزیزم حتما این ویدئو رو تماشا کن و نظرات خودت رو برای من بنویس.

پرتوان باش و هر جایی هستی بدرخش.

ساز زندگیت کوک.

دیدگاهتان را بنویسید