به نام او که مرا خالق لحظه های خویش خلق کرد.

دوست قدرتمندم سلام، یک سلام پر از حس خوب.

ازتون ممنونم به خاطر استقبال فوق العاده شما. خیلی خیلی به خودم می بالم که در سرزمینی زندگی می کنم که عزیزانی در این مرز و بوم به فکر خلق آینده خودشون هستن.

عزیزانی که حرفای مامان بزرگارو گوش نکردن و پذیرفتن که میشه سرنوشت رو از سر نوشت. که ساختن زندگی رو میشه دوباره تجربه کرد، که هر اتفاقی در گذشته رخ داده مهم نیست، بلکه مهم آینده اس.

ممنونم به خاطر اینکه برای لحظه های خودت ارزش قائلی. دوست عزیزم یادت باشه اگه امروز برای فردای خودت کاری بکنی، نتایج زندگی رو می تونی خیلی متفاوت تر بکنی.

دوست عزیزم حواست به این موضوع باشه، همونطور که بدن ما نیاز به خوراک داره، ذهن و روح ما هم نیاز به خوراک داره.

خیلی ها از من می پرسن که تا کی باید ادامه بدیم، من کلاس رفتم و نتیجه نگرفتم و رسیدن به موفقیت رو تجربه نکردم و …!

دوست من اینو یادت باشه ما یاد گرفتیم یک سری کار رو انجام بدیم بدون اینکه شکایتی داشته باشیم، مثل غذا خوردن، خوابیدن و غیره. اما بعضی اوقات افرادی هستن که میگن من دیروز کتابی در مورد ارتباطات خوندم، آیا بازم باید بخونم؟ من کلاسی رفتم اما هنوز رابطه ام اونطور که می خوام رویایی نشده. ما اصول زندگی کردن رو یاد نگرفتیم. ما وارد بازی زندگی شدیم ولی بازی رو بلد نیستین. به همین دلیل مجبوریم با آزمون و خطا این بازی رو یاد بگیریم.

تو می تونی با افسردگی خداحافظی کنی برای همیشه، همینطور از احساسات بد. می تونی قوانین ذهن رو یاد بگیری تا در راستای اون پاک کردن عادات بد رو تجربه کنی. مثل خیلی از مردان و زنان موفق که این قوانین رو به خوبی یاد گرفتن.

در فیلم زیر توضیحاتی شامل در مورد خریدهای شما و نگرانیتون از عدم دریافت هدایا داده شده، همچنین گفته شده که چطور به موفقیت برسیم، و در مورد خلق آینده، ساختن زندگی، اصول زندگی کردن، رهایی از افسردگی، پاک کردن عادات بد و بازی زندگی در راستای قوانین ذهن هم مواردی ذکر شده. حتما این فیلم رو ببین و نظرات خودتو در این پست برای من بذار.

پرتوان باش و بدرخش.