قوانین آفرینش – قسمت چهارم

به نام او که مرا خالق زندگی خود خلق کرد.

دوست عزیزم سلام.

قرار نبود امروز اینجا و در این فضای زیبا با تو دوست گلم صحبت بکنم اما دلم نیومد این حس خوب رو با تو تقسیم نکنم.

خیلی خوشحالم از موندنت، از بودنت، از اینکه برای زندگی و برای ذهنت، احترام و ارزش قائلی. به خودم افتخار می کنم که با تو دوست گلم دارم کار می کنم و برای تو زمان می ذارم؛ دوست دارم تو هم به خودت و به بودنت افتخار بکنی.

قبل از اینکه قسمت چهارم از سری مقالات قوانین آفرینش رو شروع بکنم، از تو می خوام اگر قسمت های قبل رو ندیدی و بهشون گوش نکردی، حتما از طریق لینک های زیر این کارو بکنی، شاید به پاسخ سوالت در مورد رضایت یا نارضایتی از جنبه های زندگیت، کسب عزت نفس و اعتماد به نفس، قوانین ذهن، ارتباطات عالی و … دست پیدا کنی:

دوست دارم بازم در مورد گذشته ام حرف بزنم، شاید تکراری ولی خب گذشته من که تغییری نکرده؛ من همون آدمی هستم که سال های زیادی رو قربانی زندگی کردم. ضعیف و ناتوان از نظر جسمی، روحی، روانی و مالی، در حد بسیاری بد و پایینی بودم. من همون آدمی هستم که یک روز تصمیم گرفتم ذهنم رو بشناسم، زندگیم رو جادویی کنم و امروز دوست دارم تو رو دعوت کنم به زندگی جاویدانه، به زندگی زیبا.

این رو بدون روزهایی می رسه که حسرت می خوری که چرا امروز اقدام نکردی و قطعا امروز که اقدام می کنی، روزهایی می رسه که به بقیه می گی باید قوی عمل بکنن.

من در مورد تلفیقی از تمام متدهای تغییر، از ان ال پی و هیپنوتیزم گرفته تا پاکسازی ذهن و قانون جذب و تو یاد می گیری چطور مشاور خودت باشی. من به هیچکس به جز کسی که دوره آفرینش رو شرکت کرده مشاوره نمیدم، چون می دونم تمام آنچه ک بلدم و آنچه که یک ذهن بلد باید باشه، یک زندگی بلد باید باشه در دوره آفرینش گفتم.

خبر خوب اینه که این دوره ده ماهه تخفیف خورده، تخفیف ویژه ۶۵ درصدی به مدت یک هفته. از تو می خوام فایل زیر رو کامل و با دقت ببینی و گوش کنی تا از ارزش بالای این دوره آگاه بشی و با صرف هزینه ای مناسب با راه های به دست آوردن آرامش، حفظ سلامت جسمی، بهتر کردن ارتباط زناشویی، عالی کردن شرایط ارتباطی، بهبود وضعیت مالی، بالا بردن اعتماد به نفس، که در دوره آفرینش در موردشون بحث میشه، آشنا بشی؛ به علاوه در این دوره درباره مباحثی مثل وضعیت مالی، سرمایه گذاری، نحوه اداره پول و … هم صحبت میشه.

یک سورپرایز ویژه هم برای کسانی که این دوره رو تهیه بکنن دارم؛ پکیج هنر زن بودن برای خانم ها و پکیج شخصیت شناسی برای آقایون به صورت رایگان.

پس دوست عزیزم، بساز! فردایی بهتر رو خلق کن و اگر امروز کاری بکنی مطمئن باش که فرزندانت به تو افتخار می کنن و اگر می خوای آسیب هایی که خودت دیدی رو بچه بچه ات، عزیزت و نسل های بعدی نبینه و برای داشتن ایرانی زیبا اقدام کن.

پرتوان باش، زیر بارون برو دعا کن. پر از هیجان و پر از احساس خوب، این حس خوب رو به تو تقدیم می کنم.

دوستت دارم، هر جایی هستی بدرخشی.

دیدگاهتان را بنویسید