آیا واقعا اشرف مخلوقات هستیم؟

دوست خوبم سلام، یک سلام پر از احساسات خوب، پر از انرژی های مثبت، پر از حس های خوب انسان دوستانه.

ما اشرف مخلوقاتیم، خداوند تو رو اشرف مخلوقات خلق کرده. اما واقعا، آیا تو اشرف مخلوقات شدی؟ این سوالیه که همیشه ذهن منو درگیر خودش کرده. چرا یه عده تصمیم گرفتن بازنده باشن؟ تصمیم گرفتن همیشه نگران باشن، غر بزنن و افکار منفی حمل کنن؟

بعضیا میگن خانم تیموری نفست از جای گرم بلند میشه. تو نمیدونی ما چی داریم می کشیم، نمی فهمی، شوهر منو نداری، زندگی منو نداری، بی پولی نداری و … .

من با تموم وجودم اون چیزهایی که نامطلوبه و تو داری تجربه می کنی رو حس کردم، از بی پولی و بیکاری تا توهین و تحقیر توسط همسر، تا مشکلات عاطفی با خانواده همسر، با پدر و مادر، تا فرار از کل خانواده، متفاوت بودن، توسری خوردن و …، باور کن که همه اینارو تجربه کردم و زمان زیادی رو قربانی لحظه هام شدم. اون موقع اصن باورم نمی شد که اشرف مخلوقات بودن ینی چی. باورم نمی شد که هویت واقعی انسان بودن با اشرف مخلوقات بودن گره خورده و درهم تنیده است.

تا کی می خوای بی دل و جرات به یک زندگی افتضاح ادامه بدی؟ تا کجا؟ بعدش می خوای چیکار کنی؟ وقتی بچه هات بزرگ شدن می خوای بهشون بگی چیکار کردی؟ وقتی پیر شدی، جلوی آینه قراره چیو ببینی؟

خدا قبل از تو دلش می خواد به اون چیزی که می خوای برسی، خدا قبل از تو به تو کمک و راهو واست هموار می کنه. با تمام وجودم حس می کنم که اینا شعار نیس.

می دونم که شاید از زندگیت راضی نباشی، مهم اینه که الان داری این کلیپ رو می بینی، مهم اینه که تو حرکت کردی، مهم نیست چه نتیجه ای می گیری، مهم اینه که فقط آغاز کنی، باور کنی اشرف مخلوقاتی.

در این ویدئو در مورد اینکه چطور دست از بی انگیزه بودن، بی هدف بودن و افسرده بودن بکشیم و چگونه به واقعیت اینکه اشرف مخلوقات هستیم برسیم، صحبت شده.

حتما این فایل رو ببین. پیروز و سربلند باشی.

 

دیدگاهتان را بنویسید