دوست قدرتمندم سلام. یک سلام پر از حس خوب، یک سلام پرانرژی!

امیدوارم هرجایی که هستی، تصمیم بگیری با خدا دوست بشی. وقتی می گم با خدا دوست بشی، یه عده می گن مگه با خدا قهریم؟ مگه با خدا دوست نیستیم؟ یه عده شروع می کنن به بهانه گیری که اصن خدا مارو می بینه؟ اصن خدا حواسش به ما هست؟ یه عده هم می گن استغفرالله که وای چه حرفایی می زنی! مگه می شه با خدا قهر کرد؟

امروز می خوام در مورد یک مدل متفاوت درباره عشق به خدا صحبت کنم، درباره دوست داشتن خدا، ایمان به خدا، توکل واقعی. توکلی با شکلی بسیار بسیار زیبا به نام یقین.

وقتی نگاه می کنیم می بینیم امروزه آدما خیلی مریض می شن، مشکلات عاطفی زیادی دارن، مشکلات روحی و روانی گریبانشون رو گرفته. از طرف دیگه دچار فقر مادی و فقر معنوی می شن. همچنین بی مهری های زیادی توی جامعه دیده می شه، خیانت و بی محبتی هم زیاد شده و همش در حال شکایتیم که چرا اینجوری شده و چرا همه چیز بده، چرا، چرا، چرا و چرا؟

من یازده ساله دارم تدریس علوم موفقیت می کنم و به نوعی به خودشناسی تاکید دارم و قانون جذب، انرژی، ان ال پی و هزاران متد دیگه که برای کمک به انسان نیاز هست رو آموزش می دم تا بشه آرامش روح و روان رو تجربه کرد. امروز می خوام بهت بگم یکی از دلایل اصلی و مهمی که ما آدم ها رو دچار مشکل زیادی می کنه، حالمون بد می شه، زندگی کردن رو فراموش می کنیم، هدف نداریم، فقر و بیکاری و بیماری رو می پذیریم، از بی ایمانی هستش.

در این ویدئو در مورد ایمان و خودشناسی، عشق به خدا، دوست داشتن خدا، ایمان به خدا، توکل واقعی، بی ایمانی، رفع مشکلات روحی و روانی و … صحبت شده، بهت پیشنهاد دوست عزیزم که حتما این کلیپ رو ببین و تغییر در خودتو شروع کن.

دوست عزیزم، هرجایی هستی، بدرخش بدرخش و بدرخش. دوستت دارم، پرتوان و سلامت باشی.