به نام او که مرا خالق لحظه های خود خلق کرد.

دوست عزیزم سلام، یک سلام پرتوان و پرانرژی.

این مقاله قسمت سوم سری کلیپ های “زنده بودن” یا “زندگی کردن” هستش که دارین می بینین. اگر قسمت های اول و دوم رو ندیدی، از طریق لینک های زیر حتما برو و ببین تا با آمادگی بیشتر به سراغ این قسمت بیای:

سال ۹۷ چگونه گذشت؟ – قسمت اول

سال ۹۷ چگونه گذشت؟ – قسمت دوم

خیلی شگفت زده شدم از تو دوست گلم که هر لحظه برای خودت زمان و انرژی می ذاری و برای آینده ات کاری می کنی.

نظرات و پیام های متفاوت و بسیاری از طریق سایت و راه های دیگه دریافت کردیم برای اینکه چطور رسیدن به اهداف رو تجربه کنن و دیدیم افرادی که زنده هستن، زندگی می کنن و زندگی کردن رو هر لحظه دارن تجربه می کنن. از طرف دیگر، افرادی که فقط زنده ان مثل یک گیاه. هر لحظه نگاه می کنیم که با بیماری، بی پولی و بی هدف بودن زندگیشونو پیش می برن.

جزو کدوم دسته بودی رو نمی دونم اما دوست دارم جزو دسته ای باشی که برای خودت انتخاب می کنی و انتخابگر لحظه های زندگیت باشی. جزو دسته ای که هر لحظه می سازن، هر لحظه درست می کنن، هر لحظه حرکت می کنن، با اقتدار پیش می رن، با افتخار می آفرینن، خلق می کنن، زندگیشونو خلق می کنن.

خیلی خوبه که تو بدونی اگر می خوای وجه تمایز افراد موفق و افراد هدفمند رو با افراد بی هدف بدونی، دقیقا در همینه. اونها آموزش می بینن، آگاهی کسب می کنن، معجزه آگاهی رو درون خودشون جا می دن و به سمت ایده آل هاشون حرکت می کنن.

مطمئن باش در آینده ای نه چندان دور افراد بازنده رو می بینی که هر روز بیمارتر، بیکارتر می شن اونم با مشکلات عاطفی و جسمی بیشتر و اعتماد به نفس پایین تر، چرا؟ فقط و فقط به خاطر اینکه آگاهی نداشتن و مدیریت زندگی خودشونو نتونستن آگاهانه انجام بدن و در نهایت می بازن و در بازی زندگی بازنده می شن.

اگر قوانین آفرینش، قوانین ذهن و قوانین زندگی رو ندونی، مجبوری فقط زنده بودن رو تجربه کنی نه زندگی کردن رو. این قاعده بازیه، کسی که این قاعده زندگی رو بلد باشه دیگه بازنده نیست. اینکه بدونی چطور شکست هارو بپذیری، ازشون درس بگیری و به سمت آینده زیبا گام برداری.

برای اینکه بتونم در این راه در کنارت باشم، دوره ای بسیار کارآمد رو برای تو دوست قدرتمندم آماده کردم که حاصل ۱۳ سال تحقیق و تجربه است. می تونی برای ثبت نام در اون از طریق اپلیکیشن موبایل، ربات و سایت اقدام کنی، برای راهنمایی بیشتر حتما با ادمین های ما در تلگرام در ارتباط باش و بهشون پیام بده تا به تو کمک کنن تا دوره رو تهیه کنین.

این دوره تخفیف ویژه زمستانی ما و آخرین تخفیف سال ۱۳۹۶ ما هستش به این صورت که عزیزان متقاضی، اگر جزو ۱۵۰ نفر اول در تهیه این دوره باشن، هدایای بسیاری ویژه ای هم دریافت می کنن. اولین هدیه ویژه ما اینه که این دوره که قیمتش ۱٫۹۸۰٫۰۰۰ تومن هستش رو با تخفیف ویژه ۶۰ درصدی و به قیمت ۷۹۲٫۰۰۰ تومنی دریافت کنی. دومین هدیه، استفاده همزمان سه نفر اون هم تنها با خرید یک بار دوره هستش. سومین هدیه به خانم های عزیز پکیج کامل هنر زن بودن و رمز و راز جذابیت و به اقایان محترم پکیج کامل شخصیت شناسی که ارزش هرکدوم ۳۲۰٫۰۰۰ هزار تومنه. هدیه بعدی همراه شرکت رایگان در دوره هدفگذاری ما در تاریخ ۱۸ اسفند ماه ۹۶ هستش به علاوه دریافت کتاب ۷ راز بصورت رایگان و از همه این ها مهمتر اینکه در کانال زندگی هوشمند عضو می شید تا یاد بگیرید در مسیر چگونه گام بردارید.

پس همین لحظه تصمیمت رو بگیر و برای اینکه برای رسیدن به اهدافت موفق بشی و آینده زیبایی خلق کنی گام بردار.

پرتوان باش، هرجایی هستی بدرخش و با من همراه باش. بهت قول می دم این تصمیم فوق العاده بهت کمک می کنه. راستی یادت باشه که برای این دوره گارانتی بازگشت پول بصورت کامل داره چون شما هندونه سربسته تحویل نمی گیرین که ندونی آخرش قراره چی بشه.

من تا آخرش همراه تو هستم تا زندگیتو اونطور که دوست داری بسازی، چون تو لایق بهترین ها هستی.