سال ۹۷ چگونه گذشت؟ – قسمت دوم

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی؟ چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ پیله ات را بگشا، تو به اندازه پروانه شدن زیبایی.

دوست قدرتمندم سلام! یک سلام پرتوان و پرانرژی!

ممنونم و خیلی خیلی سورپرایز شدم از شما دوست محترم و گرامی که برای خودت ارزش قائل شدی، برای هدفمند بودن خودت، امروز کاری کردی. این ینی اینکه تو فردا رو امروز رقم زدی. بهت تبریک می گم برای اینکه جسارت داشتی فکر کردن به اهداف خودتو تجربه کنی، برای اونا گام برداری و شروع کنی به نوشتن.

واقعا شگفت زده شدم از این همه احساس خوبی تو به خودت هدیه دادی. باز هم بهت تبریک می گم. امیدوارم فیلم قبلی رو دیده باشی؛ اگر ندیدی از طریق لینک زیر برو و اون کلیپ رو هم ببین:

سال ۹۷ چگونه گذشت؟ – قسمت اول

خیلیا پرسیده بودن که چرا ما رسیدن به اهداف رو تجربه نمی کنیم؟ چه اتفاقی رخ می ده که ما نمی تونیم خلق اهداف خودمون رو ببینیم؟ من امروز می خوام در مورد این موضوع صحبت کنم. چرا بعضی ها به اهدافشون می رسن و بعضی ها خیر؟!

یکی از دلایلی که افراد به هدف هاشون نمیرسن، ترس هاس. ترس از گذشته، همون ترس هایی که از قبل باقی مونده و برای اون ها دردهایی رو در وجودشون قرار داده. بعضی ها درداشو گرفتن و تصمیم گرفتن هر لحظه شون رو هم به خاطر گذشته خراب کنن. این ترس ها در طول روز به تو حمله و حالتو خراب می کنن. اما انسان هدفمند، آدمیه که از این ترس ها عبور کنه. آدمیه که از این دردها، درک هاشو بگیره و حرکت کنه؛ حرکت به سمت آینده زیبا.

اگر به گذشته فکر می کنی و هنوز حالت بد میشه و هنوز غم توی چهرت میاد ینی نتونستی درک هاشو بگیری، ینی هنوز داری دردهاشو با خودت حمل می کنی. آدم هدفمند اینو می دونه، گذشته پروسه ای از تکامل اون بوده و برای اینکه بخواد به آینده ای زیبا برسه باید خلق کردن رو امروز، امروز، همین لحظه، همین الان تصمیم بگیره.

یادت باشه تو می تونی با قدرت آفرینش خلق کنی، می تونی بیافرینی. آدم های قدرتمندی از این راه به نتیجه رسیدن، الگوهایی که ما هم می تونیم از حرفاشون استفاده کنیم. اون ها معتقدن لحظه اکنون، ۵ سال بعدتو می سازه، دو سال دیگه ات، دو ماه دیگه ات.

برای ۹۷، امروز باید اقدام کنی، امروز باید کاری بکنی تا حسرت نخوری، تا ای کاش نداشته باشی، تا غمگین نباشی، تا بیمار نباشی، تا بی پول نباشی. یادت باشه این دردها رو با خودت حمل نکنی. یادت باشه، تو خالق لحظه ها هستی. اگر چیزی رو که می خوای به دست نیاوردی، امروز حرکت کن و فرداتو بساز.

ازت می خوام در قسمت نظرات راهکار بدی، چه راهکاری وجود داره برای رسیدن به اهدافت؟ چه کاری می تونی انجام بدی تا هدفاتو خلق کنی؟ چه کاری امروز باید بکنی تا هدف های بزرگی داشته باشی و برای اهداف بزرگ اقدام کنی؟

همین الان نظرتو بذار تا من اون رو بخونم. این نویدو بهت میدم که منتظر یک سورپرایز ویژه باش، یک هدیه ویژه، یک ساختن بزرگ یک خلق کردن قدرتمند.

با ایمان بهت می گم اگر امروز حرکت کنی فردایی بهتر خواهی ساخت؛ برای فردا، امروز باید تصمیم بگیری.

پرتوان باش، هرجایی هستی، تصمیم بگیر و بدرخش.

 

دیدگاهتان را بنویسید