قوانین آفرینش – قسمت سوم

به نام او که مرا خالق زندگی خود خلق کرد.

دوست عزیزم سلام. یک سلام پرتوان و پرانرژی.

ممنونم، ممنونم به خاطر بودنت. خیلی خوشحالم، خیلی زیاد خوشحالم، از اینکه شما عزیزان با من همراهی می کنید، از اینکه فایل های قبلی در قسمت اول قوانین آفرینش و قسمت دوم قوانین آفرینش، به شما تلنگری زد تا بدونید از کدوم یکی از جنبه های زندگی خودتون ناراضی هستین و چگونه می تونید اون هارو تغییر بدین. از شما سپاسگزارم به خاطر اینکه برای خودتون و برای فردایی بهتر، امروز گام برمی دارین، امروز اقدام می کنین.

واقعا سپاسگزارم از خدا، از نتایجی عالی که به من می گین که می تونم در این مسیر همراه شما عزیزان باشم.

خب، امروز در ادامه سری مطالب قوانین آفرینش و در راستای رسیدن به زندگی بهتر و کسب عزت نفس، می خوام در مورد یکی از بزرگترین قوانین ذهن صحبت کنم که می تونه به تو دوست گلم خیلی کمک کنه. اینکه ذهن شما با دو تا قانون کار می کنه؛ ذهن شما هیچ فعالیتی رو آغاز نمی کنه مگر اینکه بخواد از رنجی فرار کنه یا بخواد به لذتی برسه.

در واقع اگر شما می خواین پولدار شین یا نمی خواین پولدار شین، می خواین از شر یک بیماری راحت شین یا نمی خواین بشین، می خواین ارتباطات عالی داشته باشین یا نمی خواین، می خواین اعتماد به نفس خودتونو بالا ببرین یا نمی خواین، این قانون بزرگ ذهن می تونه به تو کمک کنه یا می تونه مانع از رشد تو بشه.

چون سوالاتی که شما عزیزان پرسیده بودین خیلی به این موضوع مربوط بود، گفتم این موضوع رو با شما دوستان عزیزم در میون بذارم؛ همین الان، همین الان می تونی از این قانون به نفع خودت استفاده کنی، اینکه بنویسی اگر امروز کاری نکنی برای فردایی بهتر، چه عواقبی خواهی داشت، چقدر آسیب می بینی، چه ضربه هایی می خوری، چه اتفاقی میافته، یک سال دیگه چقدر حسرت داری، چقدر ای کاش داری. اما اگر امروز اقدام بکنی، قوانین ذهن رو یاد بگیری، قوانین آفرینش رو یاد بگیری، یک سال دیگه چقدر حس خوب و برنده بودن رو تجربه می کنی، چقدر می تونی به خودت کمک کنی و به خواسته هات برسی.

پس دوست عزیزم، از تو می خوام این فایل رو هم با دقت ببینی. اینو بدون هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست و تو در این مسیر گام برداشتی چون دستان خداوند به یاری تو اومده.

به خدا توکل کن و به قوانین جهان هستی اعتماد کن، به خودت، به قدرت های وجودی خودت، به ذهنت، به قوانین بزرگ آفرینش و بدون هر لحظه می تونی خلق کنی با قدرت های وجودی خودت، پس همین امروز اقدام کن، اقدام کن و حرکت کن و در مسیر حرکت کردن اینو بدون که خداوند حامی قدرتمند تو هستش.

پرتوان باشی و هرجای هستی بدرخش و خوش بدرخش.

دیدگاهتان را بنویسید