قوانین آفرینش – قسمت دوم

به نام او که مرا خالق لحظه های خود خلق کرد.

دوست عزیزم سلام، یک سلام پرتوان و پرانرژی.

امیدوارم هرجایی هستی بر بلندترین قله های موفقیت، خوش بدرخشی. قبل از هر چیزی از تو دوست نازنینم سپاسگزاری می کنم بابت اینکه پی ام دادی، ایمیل زدی، اومدی و در سوالی که من پرسیده بودم، در فایل قبلی شرکت کردی. به من گفتی از چه جنبه هایی از زندگیت ناراضی هستی و از چه جنبه هایی از اون رضایت داری. ممنونم، ممنونم از این همه حجم احساس خوبی که به من دادی؛ ممنونم از خداوند به خاطر بودن تو دوست خوبم. از خداوند سپاسگزارم که باز هم به من فرصت داد.

اگه قسمت اول قوانین آفرینش رو ندیدی، حتما برو و ببین، به خاطر اینکه هر کدوم از این کلیپ ها و ویس ها به تو کمک می کنه برای اینکه آینده زیباتری رو برای خودت خلق کنی و این زمانی که می ذاری، این احساس خوبی که داری برای خلق آینده ات می تونه به تو کمک کنه.

بعضی چیزها تو رو نابود می کنن، اینکه نمی تونی ببخشی، اینکه نمی تونی لذت بردن از زندگی و لحظه های زندگیت رو تجربه کنی، اینکه نمی تونی ارتباطات خوبی داشته باشی، اینکه عزت نفس خودتو نمی تونی ببری بالا و در فقر اعتماد به نفس می سوزی، اینکه نمی دونی توانایی پول درآوردن رو داری، توانایی رسیدن به خواسته ات رو داری، اینکه حس می کنی بازی زندگیت رو باختی. بعضی چیزها تو رو نابود می کنه و باید از اون ها فاصله بگیری.

توی سوالاتی که از من پرسیده بودی، توی خیلی از سوالات در مورد حس نامطلوبی که در مورد زندگی داشتی، در مورد اضطرابی که در مورد آینده داشتی، شرایط بد ارتباطی یا بد مالی که داشتی سوال داشتی.

من با تو همدردم، من می فهمم تو چی میگی، من طعم زندگی زیبا رو چشیدم، طعم زجر و بی عزت نفسی، طعم فقر، طعم ارتباطات بد، طعم تمام این ها رو چشیدم.

از تو دوست گرامی خودم می خوام این فایل رو به دقت ببینی و گوش کنی. باور کن که می تونی همه چیز رو تغییر بدی. وقتی که من این هارو می بینم و می شنوم، ایمانم بیشتر می شه، قبلا می گفتم فکر می کنم می تونم زندگی تو رو تغییر بدم و امروز می گم ایمان دارم تو می تونی زندگی خودتو تغییر بدی، تو می تونی خلق کنی، پس بنویس و برای خودت ثبت کن و یاد داشته باش که ۶ ماه آینده ات رو امروز خلق کنی، ۶ سال آینده ات رو امروز خلق کنی و پرتوان باشی.

توی کلیپ بعدی حتما بیشتر در مورد قوانین بزرگ آفرینش با تو دوست گلم صحبت می کنم، هر جایی هستی با من همراه باش، با خودت و با خدا به صلح برس، گذشته ات رو بپذیر، آینده ات رو زندگی کن و امروز، امروز رو برای آینده زیبات حرکت کن. پرتوان باش.

دوستت دارم، هر جایی هستی بدرخشی.

دیدگاهتان را بنویسید