یکی از مجذوب ترین موارد در محتوا قانون جذب تمایل به موفقیت در موقعیت حرفه ای می باشد، نکته قابل توجه این است که قانون جذب برای شروع کسب و کار و قدم گذاشتن در مهم ترین مسیرها، به شما کمک می کند.

اگر می خواهید کسب و کاری جدیدی را شروع کنید و قبلا نکات کلیدی قانون جذب را مطالعه کرده اید، احتمالا هم اکنون به دنبال توصیه هایی برای بالاتر رفتن شانس و تجلی موفقیتتان هستید. در ادامه مقاله ایده های الهام گرفته از قانون جذب را معرفی کرده و توضیح خواهیم داد:

مشخص کردن خواسته ها به طور دقیق

هر چقدر در تعیین اهدافتان دقیق تر باشید و  همچنین مقاصدتان واضح و روشن تر باشد، احتمال وقوع خواسته هایتان بیشتر است. هنگامی که طرحی برای کسب و کار خود در نظر می گیرید، باید توجه داشته باشید که از تمام جزئیات مشخص سرمایه گذاری را یادداشت کرده اید.

پس از انجام کارهای ذکر شده باید از خود بپرسید که کسب و کار شما بر پایه کدام ارزش ها و باورها می باشد زیرا این کارها جزء “پیمان کاریتان” است و باعث رسیدن شما به بینشی عمیق تر می شود. سپس می توانید کسب و کار موفق خود را که به اندازه کافی عالی و بی نقص است را تصور کنید. در هنگام انجام این کار باید دقت کرده و مواظب باشید که روی موارد غیر ضروری تمرکز نکید.

ساخت ذهنیت میلیاردر شدن

اگر می خواهید که کسب و کار پر رونقی داشته باشید، یکی از مفیدترین کارها ایجاد “ذهنیت میلیاردر” شدن است. به عبارت دیگر می توانید از همان ابتدای کار مانند یک مدیر موفق اندیشیده و تصور کنید که به پیشرفت همیشگی و درآمدی روز افزون عادت دارید.

باید برای بهبود زندگی خود و رونق گرفتن کسب و کار، خود را وقف کار کرده و از موارد کلیدی موجود در قانون جذب استفاده کنید. به عبارت دیگه با توجه به این که ثروتمندان اول با فکر کردن به ثروتمند شدن آغاز می کنند، می توانید با ذهنیتی آغاز کنید که حتی بیشتر از آنچه فکر می کردید بدست آورید، این کار برای آغاز کسب و کار به شما انرژی مضاعف می دهد.

بالا بردن توانایی جذب انرژی های مثبت

هنگامی که کاری را با اظطراب و نگرانی شروع می کنید باعث می شود فقط انرژی منفی دریافت کنید و این به خاطر توانایی پایین در جذب انرژی مثبت است. اگر کار خود را با انرژی مثبت شروع کنید مطمئن باشید که حتما در کار خود موفق بوده و آنچه را که می خواهید بدست خواهید آورد.

اگر بتوانید با شور و اشتیاق کارتان را شروع کرده و بازدهی عالی داشته باشید، مشتریانتان هم از آن بیشتر استقبال می کنند و همچنین از آنها انرژی مثبت دریافت خواهید کرد. جذب انرژی مثبت بالا علاوه بر اینکه در کسب و کارتان تاثیر زیادی دارد، به داشتن زندگی بهتر، سلامتی و روابطتان کمک می کند.

پیروی از ندای درونی

بسیاری از مدیران موفق کسب و کار که از قانون جذب در کارهایشان کمک گرفته اند، می گویند که در دنیا فرصت های زیادی بدست آورده و از آنها به نحو احسنت استفاده کرده اند. بنابراین باید کاملا حواستان به موقعیت های عالی که برایتان پیش می آید باشد چون این فرصت ها به توسعه و ترقی در کسب و کار کمک می کنند.

هنگامی که خواستار کسب و کار موفق و پر رونقی هستید با پیروی از ندای درونی و قدم گذاشتن در مسیری که روی آن تمرکز کرده اید، احتمال رسیدن به هدفتان خیلی زیاد می شود. اگر ندای درونی مثبت تان می گوید که موردی درست نیست و انرژی منفی می دهد به آن اعتماد نکنید.

امید واریم که موارد و نکات ذکر شده در این مقاله برای شما مفید و کارآمد بوده باشد و به شما در راه اندازی یک کسب و کار موفق کمک کند.