ثروتمند شدن از طریق قوانین جذب

بیشتر افراد خواستار پول و ثروت فراوان در زندگی خود هستند. جالب است بدانید تکنیک های زیادی در این باره وجود دارد که یکی از آنها استفاده از قوانین جذب برای جذب ثروت است. ابتدا باید با قوانین جذب کاملا آشنا شوید و جملات مثبت تاثیرگذار آنرا نیز بدانید، سپس از آن برای جذب پول و ثروت استفاده کنید. ممکن است در مسیر دستیابی به موفقیت موانعی جلوی پیشرفت شما را بگیرند که بیشتر ساخته ذهن شما هستند تا اینکه واقعی باشند. در این مقاله به تمارین جذب ثروت که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند می پردازیم.

مطلب پیشنهادی : قانون جذب 

تمرکز بر فراوانی

طبق اصول قوانین جذب، با تمرکز و توجه به مسئله موردنظر می توانید آنرا به سمت خود جذب کنید. بنابراین با تمرکز بر روی فراوانی، راحت تر می توانید به خواسته های خود دست یابید. یکی از راه های تمرکز بر فراوانی و تجسم خلاق، یادداشت روزانه ۱ تا ۵ مورد از چیزهایی است که شکرگزار آنها هستید. چشم های خود را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ببندید تا دوباره انرژی لازم را برای این کار به دست آورید.

دوری از افکار منفی

گاهی ممکن است زمانی که در حال تلاش برای جذب ثروت و فراوانی هستید، افکار منفی به سراغتان آیند و مانع پیشرفت شما شوند. این افکار به شما تلقین می کنند که توانایی انجام این کار را ندارید و یا حتی گاهی می گویند که سزاوار چنین ثروتی نیستید.

برای جلوگیری از بروز افکار منفی، آنها را از طریق جایگزینی افکار مثبت و معطوف کردن حواستان به مسائل خوشایند از بین ببرید. می توانید به این جملات مثبت و پرانرژی مثل “من در این راه موفق خواهم شد” و “سزاوار این ثروت هستم” تمرکز کنید. این گونه افکار انرژی لازم برای دور کردن افکار منفی و تمرکز بیشتر را به شما می بخشند.

برنامه ریزی مالی

همیشه ثروت باعث خوشحالی شما نیست. همیشه وضعیت مالی شما خوب نمی ماند، گاهی ممکن است مشکل مالی پیدا کرده و یا حتی از کسی پولی قرض گرفته باشید که باید آنرا بازگردانید. پس همیشه ابتدا مشکلات و وضعیت مالی خود را بررسی کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید. خانواده، دوستان و مشاوران مالی می توانند در زمینه برنامه ریزی و بهبود وضعیت شما کمک خوبی باشند.

مقابله با ترس از موفقیت

برخی از افراد به دلیل برنامه ریزی نادرست و انتخاب مسیر اشتباه، از ریسک کردن خود پشیمان شده و از خطرهای آن بیزارند. اینگونه افراد فکر می کنند که اگر ریسک کنند، شکست خواهند خورد و به همین دلیل از موفقیت می ترسند. برای مقابله با ترس از موفقیت می توانید تمام دلایل ترس خود را یادداشت کرده و راه مقابله با آن را بسنجید. سپس برای این راهکارها برنامه ریزی کنید.

شما قدرتمندترین فرد کائنات هستید، بنابراین با تغییر درونی متوجه بروز تغییر در شرایط اطراف خود خواهید شد، بنابراین بدانید که هر تفکر مثبت شما را یک قدم به سمت موفقیتتان نزدیک تر خواهد کرد. فرد قدرتمند کسی است که افکار منفی و موانع اجازه ندهد در سرنوشتش تاثیرگذار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید