بخشندگی

3 ۰

اگر چیزی را می خواهی ، آن را ببخش ! احمقانه بنظر می رسد . اینطور نیست ؟!! اما حقیقت این است که برای بیشتر بدست آوردن هر چیز ، باید بخشی از آن را ببخشیم .کشاورزی که دانه های بیشتر می خواهد باید بخشی از دانه های خود را به زمین ببخشد .وقتی لبخند کسی را می خواهید باید لبخند خود را ارزانی کنید . اگر عشق می خواهید باید عشق  بورزید . اگر کمک دیگران را می خواهید باید به آنها کمک کنید . اگر می خواهید مشت بخورید !! باید به کسی مشت بزنید و اگر می خواهید مردم به شما پول بدهند ، بخشی از پولتان را به دیگران بدهید . مطمئن باشید هر چه را که ببخشید ، به سوی شما باز می گردد . بعضی ها به من می گویند : “ من تمام زندگی ام را داده ام و در ازایش هیچ چیز بدست نیاورده ام /“ من تصور نمی کنم اینگونه افراد چیزی را بخشیده باشند . آنها معامله کرده اند و این ، خیلی فرق دارد . خب خواهید پرسید پس چطور گدای میلیونر در مشهد ظهور پیدا می کند ؟ مسئله اینجاست ، موجودی حساب بانکی هیچ کس معیار وفور و فراوانی زندگی اش نیست . وفور و فراوانی آن چیزی است که در جریان زندگی به گردش می افتد سعادت و خوشبختی ، جریان ابدی بخشیدن و بدست آوردن است .
نتیجه :
راه و رسم بخشیدن ، بخشش بدون چشم داشت است . اگر در ازای آنچه که می بخشید توقعی داشته باشید در واقع وابسته به آن پاداش هستید و هنگامی که وابسته باشید اتفاق خاصی روی نمی دهد . آیا باید از دارایی و ثروتهای مادی خود لذت ببریم ؟ قطعا ! اما اول اطمینان پیدا کنید که شما مالک آن هستید و نه بالعکس .

۳ نظرات
 1. gamefly free trial می گوید

  I really love your website.. Excellent colors & theme.
  Did you make this website yourself? Please reply back as I’m planning to create my own personal website and would like to find out where you got this from or what the theme is called.
  Appreciate it!

 2. quest bars cheap می گوید

  Outstanding quest there. What occurred after? Take care!

 3. natalielise می گوید

  Hi there, its good paragraph on the topic of media print, we all
  understand media is a fantastic source of data.

  natalielise pof

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.