همانطور که می دانید زنان بیشتر از مردان از لحاظ رفتار و آداب و اصول در دید بقیه هستند و در صورت اشتباه، ممکن است بیشتر از یک مرد مورد سرزنش قرار گیرند. برخی از اصول هستند که در شکل گیری رفتار و آداب رفتاری نقش دارند. اکنون باید تشخیص دهید که کدام یک از این رفتارها سازنده و مفید و کدام یک مخرب رفتار یک زن متشخص است.

ما در این مقاله فهرستی از آداب و اشتباهاتی که می توانند از میزان محترم بودن شخصیت شما می کاهد را ارائه کنیم، امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

استفاده از لباس ها و وسایل تقلبی و بی کیفیت

نیازی نیست همه پول هایتان را خرج لباس های گران قیمت و برند کنید اما اینکه بخواهید مارک های فیک را خریداری کنید و به دیگران بگویید که اصل هستند، از احترام و شخصیت شما می کاهد. دیگران در هر صورت متوجه فیک یا اصل بودن لباس های شما می شوند، پس اگر می خواهید در نظر دیگران دروغگو و همچنین فیک پوش به نظر نرسید، می توانید لباس های شیک و باکیفیت و همچنین ارزان قیمت بپوشید.

لازم به ذکر است در صورت امکان اگر از لباس های اصل و باکیفیت و همچنین گران قیمت استفاده کنید، این کار شما را باشخصیت و زیبا و خوش پوش جلوه می دهد.

لباس های زیبا و در صورت توان، مارک و اصل یکی از مهم ترین اصل های شیک پوشی یک خانم متشخص است پس هرگز آنرا نادیده نگیرید.

الگوبرداری از اشتباهات مد شبکه های مجازی

شاید برخی از لباس هایی که در شبکه های مجازی مد می شوند و شما نیز در خیابان آنها را بر تن مردم می بینید، هم سو با آداب نباشند و تیپ ظاهری شما را خراب کنند. به عنوان مثال لباس های بیش از حد گشاد و یا تنگ می توانند از میزان جذابیت شما بکاهند و باعث شوند که که چاق تر یا لاغرتر به نظر برسید.

سعی کنید از ست کردن رنگ های ناهماهنگ بپرهیزید و تا حد امکان مناسب فصل لباس بپوشید. هر زنی استایل مناسب خودش را دارد، به عنوان مثال اگر مانتوهای بیش از حد بلند به تیپ بدنی شما نمی آید، اصراری بر پوشیدن آنها نداشته باشید.

سعی کنید همیشه لباس های شیک و ساده ای بخرید که هیچگاه از مد نمی افتند، در این صورت نیازی نیست، دائما به فکر تعویض لباس هایتان باشید.

آرایش زیاد و نامتعارف

یک خانم متشخص همیشه مراقب پوست خود است و از لوازم آرایشی بی کیفیت و تقلبی استفاده نمی کند. توجه داشته باشید که زیبایی طبیعی یک زن همیشه بیشتر از آرایش های آنچنانی و تجملی می تواند گیرا باشد و دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال نیازی نیست ابروهای خود را تاتو کنید با رژ لب بیش از حد قرمز و فراتر از لب هایتان بزنید.

ابروها و لب های طبیعی خود شما می توانند زیباتر از آرایش غلیظ باشند. همچنین مژه مصنوعی، لنز و کرم های بیش از حد پوشاننده، جلوه شما را خراب می کنند.

خب، بانوان گرامی در نظر داشته باشند که زیبایی در ظاهر طبیعی و شیک پوشی جلوه می کند. بدانید که هرچه بیشتر در ظاهر خود دست ببرید از جذابیت خود می کاهید.