چند قانون برای جذب ثروت

برخی افراد دارای وضع مالی خوبی نیستند و برخی دیگر ریسک کرده و سرمایه گذاری های پرخطری انجام می دهند که گاهی به شکست ختم می شود. بسیاری از مردم هستند که مدام از خود می پرسند: «چه زماتی قرار است من ثروتمند شوم؟»

روانشناسان در پاسخ به این افراد می گویند: «برای رسیدن به هدف و خواسته های خود از قانون جذب استفاده کنید». قانون جذب به این معنی است که بر روی هر چیزی که تمرکز کنید آنرا به دست خواهید آورد، پس همیشه روی خواسته های خود تمرکز کنید و اگر قصد دارید موردی را از زندگیتان حذف کنید و به هیچ عنوان بر روی آن تمرکز نکنید.

در ادامه این مقاله نکات و قانون های جذب ثروت که به شما در این راه کمک می کنند را آورده ایم:

  1. در کارتان سخت کوش باشید و مصمم

یکی از عوامل موفقیت، سخت کوشی است اما این کار به تنهایی کافی نیست، بلکه برای رسیدن به هدف و آرزوی خود باید در مسیر درست قرار گرفته و تمام تلاش خود را به کار گیرید، همچنین گاهی اوقات ممکن است در این مسیر با شکست مواجه شوید. همانطور که برای ثروت سازی لازم است سخت تلاش کنید، همانطور باید به این فکر کنید که آیا شایسته رسیدن به این پول هستید.

علاوه بر سخت کار کردن باید به خود، دانش و شایستگی های خود نیز اعتماد کنید. بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی کنند و مجبور می شوند که وارد یک نبرد سخت با خود شوند اما زمانی که به خود اعتماد داشته باشید می توانید به رویاهای خود نیز برسید.

  1. روی آرزو های خود تمرکز کنید

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، اگر می خواهید به چیزی دست پیدا کنید، بر روی آن تمرکز کنید. یعنی خود را در شرایطی تصور کنید که همه مواردی را که می خواهید به دست آورده اید.

  1. جهان دستگاه کپی بزرگی است

جهان به این شکل عمل می کند که تمام افکار و اعمال شما را کپی کرده و در تجربه های بعدیتان آنها را به شما برمی گرداند. این را بدانید که تمام طرز فکر، عمل و گفتار شما به خودتان باز خواهد گشت و شاهد نتایج آنها نیز خواهید بود.

  1. یافته هایتان به جذب مربوط می شود نه عمل

اگر در زندگی خود به چیزی دست می یابید به این دلیل نیست که لیاقت آنرا داشته اید بلکه دلیلش این می باشد که برای شما مناسب بوده است.

برخی افراد از تجسم بی پولی همیشه واهمه داشته و در واقعیت ذهنیت فقیری دارند و همیشه به این فکر می کنند که نمی توانند به رفاه مالی دست پیدا کنند. این تنها چیزی است که جهان از آنها می شنود و به زودی همین را تجربه خواهند کرد. بنابراین اینگونه افراد هیچگاه نمی توانند به چیزی که می خواهند برسند. در صورتی می توانند به خواسته خود دست یابند که این ذهنیت را از بین برده و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند.

در این مقاله قانون ها و نکاتی را ذکر کردیم که به جذب ثروت کمک زیادی می کنند، امیدواریم که با عمل به اینها به آنچه که می خواهید برسید.

دیدگاهتان را بنویسید