سجده بر خاک و تاثیر آن در دفع امواج الکترومغناطیسی

بدن شما به طور روزانه مقدار زیادی امواج الکترومغناطیس دریافت می کند. شما امواج الکترو مغناطیس را از طریق تجهیزات الکتریکی که استفاده می کنید و نمی توانید کنار هم بگذارید و ناخواسته این امواج را دریافت می کنید. همچنین از طریق لامپ های روشن که حتی برای یکساعت هم خاموش نمی شوند. شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیس دریافت می کنید.به عبارت دیگر شما با امواج الکترومغناطیس شارژ می شوید بدون اینکه بفهمید. دچار سردرد هستید. احساس ناراحتی می کنید. تنبلی در کار و درد در مکان های مختلف. راه حل همه اینها چیست!!؟؟

نماز، تسبیح خداوند است که موجب نزدیکی روحی و معنوی بنده با پروردگار می شود، اما آیا می دانید حالات مختلف در نماز خواندن می تواند انرژی های منفی و معیوب را به انرژی های روحانی و مثبت تبدیل کند؛ با خواند ن مطلب زیر از راز این شکر خداوندی آگاه می شوید.
ایستادن: این حالت موجب تبادل انرژی با زمین از طریق چاکرای کف پاها و گرفتن انرژی معنوی از چاکرای سر می شود.
رکوع: در این حالت تبادل انرژی بالا تنه با پایین تنه از طریق چاکرای کف دست ها و چاکرای روی زانوها انجام می گیرد.
سجده: تبادل انرژی های منفی با زمین از هفت منطقه ی چاکرای پیشانی، زانوها، کف دست ها و روی پاها و گرفتن انرژی مثبت زمین از
طریق این چاکراها صورت می پذیرد. در حالت سجده، انرژی زمین، احساس شادی، رضایت، امید و میل به ادامه ی حیات را ایجاد می کند و چاکرای پیشانی که مرکز استدلال و منطق است، متعادل می شود.
هم چنین با تحقیق بر روی یکی از ورزش های «یوگا» که بسیار شبیه به حالت سجده است، نشان داده که سجده می تواند:
موجب بالا رفتن سطح منطق و استدلال می شود. ( به علت فعال شدن چاکرای چشم سوم)
چاکرای آجنا (وسط پیشانی) و روشن بینی و اشراق فعال می شود.
سطح آگاهی و کنترل انرژی های روانی ( به دلیل فعال کرد ن چاکرای چشم سوم و آجنا) را افزایش می د هد.
باعث کشیدگی ماهیچه های پشت و آسودگی ماهیچه های کمر و اتصال بین مهره ها می شود.
به رها شدن دیسک های ستون فقرات و به حالت طبیعی درآمد ن مهره ها کمک می کند.
باعث آرامش اعصاب سمپاتیک، تنظیم غده ی آدرنال و تسکین و کاهش دهنده ی خشم می شود.
به علت فشار به معده و فعال کردن چاکرای خورشیدی، دافع یبوست است.
معالج بیماری «سیاتیک» است.
موجب تعادل بیش تر انرژی های منفی بد ن با انرژی های مثبت زمین از طریق چاکراهای کف دست ها و روی پاها می شود.
نشسته: در این حالت تبادل انرژی با زمین از طریق چاکرای پاها و زانوها و انرژی روحانی از چاکرای تاجی یا سر گرفته می شود. در حالت نشسته، دست ها روی پاهاست تا انرژی بالاتنه و پایین تنه با هم تبادل شده و گردش انرژی متعادل باشد.
قنوت: در قنوت، تبادل انرژی از طریق کف دست ها اتفاق می افتد و با گرفتن دست ها در مقابل صورت، برگشت انرژی درمان گر به کمک صورت ایجاد می شود.

چند نکته مهم :
– از نظر علمی ثابت شده ‌که میزان انرژی حیاتی، قبل و بعد از طلوع خورشید و قبل و بعد از غروب خورشید، به بالاترین حد خود می‌رسد و می‌بینیم که سفارش به نماز اول وقت، یعنی درست قبل از طلوع و غروب خورشید شده است‌ تا انرژی حیاتی بیش‌تری را دریافت‌ داریم.
– نماز و دعا و عبادت جمعی نیز بسیار قدرت دارد زیرا انرژی جمعی ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که در اسلام، نماز جماعت و دعای جمعی، سفارش شده است.
– در اسلام نماز هنگام آیات سفارش شده است. امروزه نیز از نظر علمی، ثابت شده‌ که در زمان خورشید ‌گرفتگی و طوفان‌های خورشیدی، بیماری‌های روانی، شدت می‌گیرند. در ضمن، تغییر در قرص ماه یا گردش ماه و همچنین ماه‌ گرفتگی نیز با بیماری‌های روحی و روانی و شدت و نقصان آن مرتبط است. میزان انرژی‌های منفی آزاد شده طی زلزله، طوفان و سیل نیز افزایش می‌یابد و حال امروز بهتر می‌توانیم درک کنیم که چرا سفارش به خواندن نماز آیات‌ در زمان ماه‌ گرفتگی و یا خورشید‌ گرفتگی و بروز سیل، زلزله، طوفان و دیگر بلاهای آسمانی‌ شده است، تا با انرژی نماز و عبادت که نوعی انرژی الهی است، بتوانیم بر انرژی‌های منفی ماه ‌گرفتگی و خورشید گرفتگی غلبه کنیم.

لازم به ذکر است که عبادات ارزش بندگی دارد و اگر برای نیاتی دیگر انجام شود ارزش الهی ندارد ولی اگر با نیات الهی انجام گیرد خواص زیادی دارد که بعضی از این خواص در بالا بیان گردید.

امام جعفر صادق علیه السلام فرمود:

نمازگزار سه فایده به دست می‌آورد:

۱- هر گاه به نماز می‌ایستد، خوبی‌ها و نیکویی‌‌ها از پهنه آسمان بر سرش فرو مى‌ریزد.

۲ -فرشتگان او را از زیر پاهایش تا فراز آسمان احاطه و او را در برمى‌گیرند.

۳ -فرشته اى او را ندا مى‌دهد: اى نمازگزار، اگر میدانستی با چه کسى مناجات مى کنى، هرگز روی نمی‌گرداندی و به دیگرى توجه نمی‌کردی.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید