به نام او که مرا خالق لحظه های خویش خلق کرد.

دوست عزیزم سلام. یک سلام پر از احساسات و اتفاقات خوب.

ممنونم از اینکه برای خودت احترام و ارزش قائلی و برای لحظه های زندگیت برنامه ریزی می کنی؛ هدفمند بودن رو تجربه می کنی و برای اهدافت پیش میری.

به نظر شما چرا بعضیا ماشین پورشه سوارن و بعضیا پراید؟ چرا بعضی ها افراد موفق هستن و بعضی دیگر افراد ناموفق؟ چرا بعضی ها خوشبختن و بعضی ها نیستن؟ چرا بعضی ها هر روز سلامت تر و شاداب ترن و بعضی دیگر بیمارتر و بی حال تر؟ اینا همه سوالایی هستن که سالا ها از خودم می پرسیدم که چرا؟!

مطلب پیشنهادی : قانون جذب

مطلب پیشنهادی : راز موفقیت

 

وقتی که قانون جذب رو برای اولین بار شنیدم، وقتی فیلم راز رو برای اولین بار دیدم، در شرایط اسفناکی بودم. من در خانواده متوسطی و مذهبی به دنیا اومدم و پدرم معتقد بود که دختر باید زود ازدواج کنه و به صلاحدید پدرم در سن ۱۶ سالگی ازدواج کردم و بلافاصله بعد از اون به شهر بندرعباس سفر کردم و فصلی غم انگیز از زندگیم شروع شد.

فکر می کردم با ازدواج کردن اوضاع زندگیم بهتر میشه اما بدتر شد. رابطه خوبی با همسرم نداشتم و هر روز نالان بودم و گریه و زاری، اضافه وزن و بی پولی گریبانمو گرفته بود و در یک اتاق ۹ متری زندگی می کردم و آرزوی مرگ همیشه با من بود اون هم در شرایطی که فقط ۱۷ سال سن داشتم.

شاید واستون این سوال پیش بیاد چه اتفاقی رخ داد؟ خودم میگم معجزه آگاهی منو نجات داد. همونطور که من تصمیم گرفتم با انتشار این آگاهی ها به زندگی خیلیا کمک کنم، یک روز فردی به من کمک کرد. به من گفت می تونی تغییر کنی. قانونی وجود داره به نام قانون راز، قانون آفرینش، قانون خلق کردن. اون موقع به نظرم خیلی دور از ذهن بود و واقعیت نبود. اما باید اونو می پذیرفتم و مرحله اولش این بود که قبول کنم، آنچه رو که به وجود آورده شده، توسط من بوده.

از تو می خوام حتما این ویدئو رو ببین، در این فایل در مورد گذشته خودم، شرایط بی هدف زندگی، مشکلات زندگی، برنامه ریزی، معجزه اگاهی، قانون راز، قانون آفرینش و قانون خلق کردن صحبت شده و مطمئنا برای شما مفیده.

یادت باشه این تو هستی که میتونی انتخاب بکنی که از زندگی خودت چه سهمی داشته باشی.

حتما در این پست سوالتو بپرس و بگو چطوری می خوای به خواسته هات برسی.

هر سوالی داری از من بپرس. دوست دارم عزیزم، هر جایی که هستی بدرخش.