به نام او که مرا خالق لحظه های خویش خلق کرد.

دوست عزیزم سلام، یک سلام پر از انرژی های مثبت و پر از احساسات خوب.

از تک تک شما عزیزان واقعا سپاسگزارم که برای خودتون و لحظه هاتون احترام و ارزش قائلین، میاین سوال می پرسین که برای آیندتون چیکار باید بکنین.

شما واقعا از همین لحظه که درخواست می کنین، که من رسیدن به خواسته ها را چطور تجربه کنم، موفق هستید. بهتون قول می دم که در این مسیر بسیار بسیار زیبا و شگفت انگیز، همراهتون باشم.

اگر کلیپ های قسمت اول و دوم این سری رو ندیدین، حتما از طریق لینک های زیر، وارد اون پست بشین و ببینین، برای اینکه برای ساختن آینده، باید زمان و انرژی و باید حوصله داشت.

پورشه میخواین یا پراید؟ – قسمت اول

پورشه میخواین یا پراید؟ – قسمت دوم

باز هم بهت تبریک می گم که در این مسیر می خوای دست خودتو بگیری. من روی تو حساب باز می کنم و معتقدم اگر تو بخواهی، هرآنچه که می خواهی به وجود میاد. تو اشرف مخلوقاتی و خدا از روح خودش درون تو دمیده؛ اما واقعا تو اشرف مخلوقات شدی؟ آیا واقعا رسیدن به اهداف خودتو تجربه کنی؟ آیا واقعا با غیرت، خواسته هات رو خواستی؟ با تعصب برای خواسته هات جنگیدی؟ آیا واقعا زمانش رسیده که به خودت بگی حد من این نیست و باید برم بالاتر؟ من بارها این رو تجربه کردم. می خوام این بهانه ها رو رها کنین، چون خیلیا این بهانه ها رو آوردن. پدرم، مادرم، همسرم و اینا همش بهانه بود. اگر بخواین این بهانه ها رو واسه من بیارین، از همتون بیشتر دارمشون! از زمانی که با پدر و مادرم زندگی می کردم و اتفاقات ناگواری که واسم رخ داده و بعد از اون، ازدواجم در سن ۱۶ ۱۷ سالگی! و اینکه آرزوی مرگ می کردم. و در همون زمان شروع به کار کردم، شروع به تلاش! چرا؟ تا برای خودم زندگی بهتری بسازم.

مطلب پیشنهادی : قانون جذب

مطلب پیشنهادی : راز موفقیت

برای داشتن زندگی زیبا و موفق شدن خودت باید دست خودتو بگیری، خودت باید لحظه هاتو زندگی کنی، خودت باید به خودت کم کنی، هیشکی نمی تونه این کارا رو واسه تو بکنه! من بارها اینو گفتم اگه یکی مثل خودم بود که راهنماییم می کرد و راه رو به من نشون می داد و به من گام به گام می گفت که باید چیکار بکنم، واقعا زندگی من دگرگون بود.

من دلسوزانه کنارتم، چون تجربه دارم، تجربه روزهای سخت، بدبختی، توسری خوردن، ضعیف بودن، اعتماد به نفس نداشتن، خیانت همسر و از سمت دیگه تجربه روزهای خوب، تجربه خوشحال بودن، شاد بودن، پولدار بودن، موفق بودن، به خدا تجربه دارم، تجربه ای که با دستای خودم ساختم.

چرا می گم قوانین آفرینش به تو کمک می کنه؟ چون قوانین ذهن، قوانین زندگی، قوانین ان ال پی، قانون جذب و قانون هیپنوتیزم رو یاد می گیری، اینها قوانینی هستن که به درد تو می خورن. اگر بگم برای دونه به دونه اینا چقدر هزینه مالی کردم، زمان گذاشتم، انرژی گذاشتم، که اینارو یاد بگیرم، بالغ بر ۲۰۰ میلیون می شه و تو امروز به راحتی می تونی عصاره اون رو به دست بیاری، عصاره ۱۴ ۱۵ سال تحقیق و ۱۱ سال تدریس من!

عزیز من، بیا خودتو از نو بساز، دوره آفرینش یکی از کامل ترین و کاربردی ترین دوره های هستش که به تو توصیه می کنم. دوره آفرینش، در مورد قانون جذب، قانون ان ال پی، هیپنوتیزم های شبانه، پاکسازی ذهن، قوانین زندگی و غیره در جهت رسیدن به اهداف و خواسته ها و ساختن آینده، هستش. ده ماه آموزش مفید و کاربردی که به تو یاد می ده که چگونه خودت به خودت کمک کنی.

مواردی که خودم در این دوره یاد گرفتم و مبالغی که صرف کردم، نزدیک ۲۰۰ میلیون میشه! بنابراین من نمی تونم واست تعیین قیمت کنم ولی مبلغی که شما قراره پرداخت بکنین ۱٫۹۸۰٫۰۰۰ تومنه که در این هفته که از شنبه شروع می شه، به مناسبت اعیاد شعبانیه، به شما تخفیف ویژه ۶۰ درصدی داده و با قیمت ۷۹۲٫۰۰۰ تومن ارائه می شه. به عبارتی، ماهی ۷۹٫۲۰۰ تومن و روزی ۲٫۶۵۰ تومن!! می خوای واسه زندگیت روزی کمتر از ۳ هزار تومن بذاری؟ می خوای بهانه ها رو رها کنی؟ می خوای کمتر از ۲ ساعت در روز زمان بذاری؟

در ۷۰ ساعت دوره آفرینش و خلق آینده زیبا، من کنارتم، می تونم بهت بگم در کمترین زمان هایی که داری یا در اوقاتی که پِرت می شن، چیکار بکنی.

یادت باشه این دوره می تونی با دو عزیز دیگه ببینی، مثل اعضا خانوادت، کافیه محاسبه کنی، و ببینی چقدر سودمند هستش. ضمن اینکه در آخر دوره شما مدرک ان ال پی مقدماتی رو دریافت می کنین.

راستی هدایای ویژه ای هم در انتظار تو دوست عزیزم هست. به ۲۰۰ نفر اولی که دوره رو تهیه بکنن، پکیج هنر زن بودن و رمز و راز جذابیت که مبلغش ۲۸۰٫۰۰۰ تومنه و پکیج شخصیت شناسی که اونم ۲۸۰٫۰۰۰ تومنه رو به صورت رایگان دریافت می کنن. هدیه بعدی عضویت شما در کانالی هستش که به سوالات شما پاسخ داده میشه و در اون کانال من همراه شمام.

فیلم زیر رو حتما به صورت کامل ببین، این یک هفته می تونه برای شما هفته سرنوشت ساز باشه. پس فرصت ها رو از دست ندین، دوره آفرینش رو تهیه کنین.

یادت تباشه خودت باید دست خودتو بگیری و آیندتو بسازی.