تاثیرات شادی در زندگی زنان:
-بالا بردن روحیه و اعتماد‌به‌نفس
-تقویت قدرت اراده و تمرکز
-ایجاد فضای آرام و بدون تشویش هنگام تصمیم‌گیری
-سلامتی روحی روانی و به دنبال آن سلامتی جسمی
-بالا بردن وجهۀ اجتماعی
– تغییر روند و مسیر زندگی
و در اخر با خود فکر کنید
آیا شما شادید؟ در درون احساس شادی می کنید؟

گاهی لباس با طرح های کودکانه بپوشید. چنین کاری یادآور روزهای شاد زندگی است.
در زمان اضطراب سعی کنید خود را به هر وسیله ایی که امکان دارد شاد کنید.
فراموش نکنید زنان جذاب اضطراب خود را می شناسند و کنترل می کنند.
اضطراب در خانمها ناشی از ترس از رویدادهای تازه و ناشناخته، احساس ناامنی فردی، احساس آسیب پذیری، ترس از طرد شدن، نیاز به تصدیق و مقبولیت از سوی دیگران، بی صبری در برابر ابهام، ترس از بروز کشمکش، ترس از ریسک کردن، ترس از ایجاد اعتماد به دیگران، ترس از ناتوانی در کنار آمدن با شرایط تغییر یافته، فقدان حمایت کافی از فرد متقابل، عدم ارتباطاتی سالم در یک رابطه، فضایی رقابتی میان افراد درگیر در یک رابطه، تهدید طرد شدن و عدم رضایت طرفین از یکدیگر، ناتوانی در اثبات وجود به شیوه ای موثر، رابطه ای عاطفی یا جنسی ضعیف، تلاش برای تفوق و به دست گرفتن قدرت رابطه، کشمکش و ناسازگاری بدون دستیابی به راه حلی صحیح، وابستگی بیش از حد یکی از افراد می باشد اضطراب یعنی واکنش فرد در برابر محیط، این واکنش از نظر میزان برانگیختگی یا تحریک شدن فرد اندازه گیری می شود. در واقع این اضطراب برای این در فرد ایجاد می شود که در روی میل به عملکرد مناسب را بیدار کند. هر موجود دارای سطح حیاتی ویژه ی خود است و در این سطح به انجام بهترین عملکرد خود می پردازد. اگر در محیط اتفاق غیرمنتظره ای روی بدهد، این سطح انگیزشی تغییر می کند.  
خانمهای عزیز در زمان اضطراب یک لیوان آب یا یک نوشابه غیر الکلی و یا آب میوه بنوشید. با همکاران و دوستان خود بگو بخند داشته باشید. روی صندلی‏تان لم بدهید و هوای تازه تنفس کنید. در هر حال هر اقدامی که به شما این امکان را می‏دهد، که تنش ‏های ایجاد شده را از بین ببرید، حتی برای یک یا دو دقیقه هم که شده، آن را انجام دهید.
اگر پشت میز کار خود هستید، روی صندلی به عقب لم دهید. چشمان خود را ببندید و دو سه بار نفس عمیق بکشید. این عمل باعث می‏شود که جسم‏تان دوباره نیرو بگیرد و برای بقیه مدت کار، سرزنده‏ تر شوید.
این روش را آزمایش کنید تا دریابید که چقدر مؤثر است. احساس می‏کنید که جسم‏تان دوباره جوان شده است.

امیدواریم از این مقاله کوتاه بهره کافی را برده باشید.
می توانید این مقاله را به صورت پی دی اف دانلود کنید.
موفق و پیروز باشید.