پزشکان درباره ریختن منی روی صورت و بدن زن چه نظری دارند؟

9 ۷,۱۳۸

پزشکان درباره ریختن منی روی صورت و بدن زن چه نظری دارند؟

مقدمه

سوالات زیادی در مورد ریختن آب منی آقایان روی صورت و بدن همسر وجود دارد که همیشه مورد بحث بوده است،

در اینجا ما جواب اصلی را برای شما بیان می کنیم.

 

مایع منی و ریختن منی روی صورت و بدن زن چه تاثیری دارد؟

بعضی از مردان به خاطر دیدن فیلم های پورنو مبنی بر اینکه آن بازیگران آب را روی بدن شریک جنسی خود می ریزند این مردان هم دوست دارند این کار را تقلید کنند.

پزشکان درباره ریختن منی روی صورت و بدن زن چه نظری دارند؟

 

آیا واقعا خوردن برای زنان و پوست آنها مفید است؟!

در وهله اول باید بگویم که نگاه به این فیلم ها و تقلید از حرکات آنها کاری بسیار اشتباهی است

در ضمن اگر پوست بدن همسرتان به این آب منی حساسیت داشته باشد امکان دارد دچار حساسیت های پوستی و قرمز شدن و خارش در ناحیه ناف و شکم شود.

گذشته از آن ممکن است بوی این آب منی برای شریک جنسی شما بسیار زننده باشد و این باعث میشود که نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشد.

اگر هم قصد دارید این کار را انجام دهید، سعی کنید در هر دفعه این کار را انجام ندهید مثلا ماهی یکبار این کار را بیشتر انجام ندهید.

آب منی را تحت هیچ عنوان روی صورت شریک جنسی خودو نریزید که ممکن است وارد دهان همسرتان شود و باعث عفونت های لثه خواهد شد.

اگر قصد دارید منی را روی مثانه خانم خود بریزید باید بسیار مراقب باشید امکان دارد این آب لیز خورده و وارد واژن همسرتان شود و احتمال بارداری را بسیار بالا ببرد.

در ضمن خوردن منی هیچ فایده خاصی ندارد و هیچ تاثیری در  بزرگتر شدن سینه و بهتر شدن پوست نمی کند. که اگر ذره ای تاثیر داشت، این همه دختر و زن در آرزوی داشتن سینه های بزرگتر، هزاران کرم گران قیمت و جراحی پرهزینه و عوارض رو تجربه نمی کردند.

و در انتها باید ذکر کنم که، در رفرنس های پزشکی هیچ توصیه ای برای استفاده از منی روی پوست صورت، وجود ندارد و‌ به هیچ‌ عنوان هیچ تاثیری مثبتی روی پوست ندارد.

 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید…

۹ نظرات
 1. شاهین می گوید

  سلام
  مدتی که در سفر بودم ( به خاطر کارم مجبورم سفر کنم ) خویشتنداری کردم ، خودم را کنترل کردم که تا هیچگونه رابطه جنسی خارج از عرف نداشته باشم وقتی به خانه بر میگردم تحت فشار شدید جنسی هستم و موقعی که با همسرم رابطه جنسی دارم ، آب منی خیلی خیلی زیادی در من هست که ازش خواهش کردم آن را روی صورتش بریزم اون بنده خدا از خودگذشتکی کرد و این کار رو کرد البته هر موقع از سفر بر میگردم توی اولین رابطمون این کار رو میکنم و اون طفلکی هم با خلوص نیت و خنده این کار رو برام انجام میده آیا تا الان کار اشتباهی میکردم ؟ البته منظورم از این کار اینه که ببینه چقدر خودم را نگه داشتم و چقدر خویشتنداری کردم و این که دوست دارم فقط با خودش ارضا بشم آیا تا الان کار اشتباهی میکردم ؟ در ضمن یادآوری میکنم همسرم خیلی بامحبت هست و خیلی خانوم به خاطر همین هیچ وقت ازش خسته نشدم و دوست دارم همیشه باهاش رابطه داشته باشم آیا این طبیعی هست بعد از ۱۵ سال؟؟ شاید باورتون نشه وقتی که سفر میرم به عشق این که دوباره با هم یک رابطه جنسی گرم و حرارتی با هم داشته باشیم خویشتنداری میکنم درصورتی که همکارام با اینکه متاهل هستن ولی راحت با زنهای خارجی رابطه جنسی برقرار می کنن و دائم من رو مسخره می کنن میگن بدبخت زن ذلیل ، بدبخت ….. لیس و.. آیا به نظرتون این کارم اشتباهه؟ لطفا من را راهنمایی کنید

  1. ارزو می گوید

   همچین مردایی کم هستن…نه زن ذلیلن نه بی غیرت.شخصیت دارن خانواده دارن سست عنصر نیستن به زنتون بگین بهتون افتخار کنه چون هنوز مزه ی خیانت رو نچشیده

 2. مریم می گوید

  واقعا از اینجور آدم ها کم پیدا میشه واقعا اون زن خوشبخت ترین زن دنیا هست ومیمونه اونا بگن اونا شخصیت خودشون پاین میارن

 3. taegr می گوید

  خداشفا بده من که هروز یکی رو نکنم خوابم نمیبره

 4. بهی می گوید

  ماشالاب غیرتت اصلا تحت تاثیرحرفای دوستات نباش زندگی خودتوخراب نکن

 5. ناشناس می گوید

  آفرین

 6. ناشناس می گوید

  گده بنیه اوجور آیری یر تاپامسان

 7. مهیار می گوید

  من دوست دارم بریزم تو دهن و موقع ساک زدن همه ی اب را واسم مک بزنه حرفه ایی تا بیهوش بشم و خیلی مکم بزنه طرف

 8. مسعود می گوید

  من که اگه سه روز ارضا نشم تو خواب اونم دم صبح ارضا میشم که خیلی خوشم نمیاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.