پزشکان درباره ریختن منی روی صورت و بدن زن چه نظری دارند؟

مقدمه

سوالات زیادی در مورد ریختن آب منی آقایان روی صورت و بدن همسر وجود دارد که همیشه مورد بحث بوده است،

در اینجا ما جواب اصلی را برای شما بیان می کنیم.

 

مایع منی و ریختن منی روی صورت و بدن زن چه تاثیری دارد؟

بعضی از مردان به خاطر دیدن فیلم های پورنو مبنی بر اینکه آن بازیگران آب را روی بدن شریک جنسی خود می ریزند این مردان هم دوست دارند این کار را تقلید کنند.

پزشکان درباره ریختن منی روی صورت و بدن زن چه نظری دارند؟

 

آیا واقعا خوردن برای زنان و پوست آنها مفید است؟!

در وهله اول باید بگویم که نگاه به این فیلم ها و تقلید از حرکات آنها کاری بسیار اشتباهی است

در ضمن اگر پوست بدن همسرتان به این آب منی حساسیت داشته باشد امکان دارد دچار حساسیت های پوستی و قرمز شدن و خارش در ناحیه ناف و شکم شود.

گذشته از آن ممکن است بوی این آب منی برای شریک جنسی شما بسیار زننده باشد و این باعث میشود که نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشد.

اگر هم قصد دارید این کار را انجام دهید، سعی کنید در هر دفعه این کار را انجام ندهید مثلا ماهی یکبار این کار را بیشتر انجام ندهید.

آب منی را تحت هیچ عنوان روی صورت شریک جنسی خودو نریزید که ممکن است وارد دهان همسرتان شود و باعث عفونت های لثه خواهد شد.

اگر قصد دارید منی را روی مثانه خانم خود بریزید باید بسیار مراقب باشید امکان دارد این آب لیز خورده و وارد واژن همسرتان شود و احتمال بارداری را بسیار بالا ببرد.

در ضمن خوردن منی هیچ فایده خاصی ندارد و هیچ تاثیری در  بزرگتر شدن سینه و بهتر شدن پوست نمی کند. که اگر ذره ای تاثیر داشت، این همه دختر و زن در آرزوی داشتن سینه های بزرگتر، هزاران کرم گران قیمت و جراحی پرهزینه و عوارض رو تجربه نمی کردند.

و در انتها باید ذکر کنم که، در رفرنس های پزشکی هیچ توصیه ای برای استفاده از منی روی پوست صورت، وجود ندارد و‌ به هیچ‌ عنوان هیچ تاثیری مثبتی روی پوست ندارد.

 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید…