شما برای عضویت در سایت می توانید به منو بالای سایت قسمت مدیریت کاربری مراجعه کنید و سپس فرم عضویت را پر کرده و عضوی از سایت شوید.

شما برای خرید محصولات تولید شده توسط ما ،می توانید با مراجعه  به فروشگاه سایت محصول مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و مشخصات فردی و پستی خودتون رو در پایان سفارش وارد نمایید و هزینه محصول رو از طریق درگاه بانکی پرداخت و محصول مورد نظر خودتون رو از طریق شرکت پست طبق ادرس پستی وارد شده تحویل بگیرید.

کاربرانی که نیاز به مشاوره حضوری با استاد تیموری دارند میتوانند از طریق فرم پشتیبانی اقدام به درخواست خود کنند و پس از برسی درخواست قرار ملاقات و یا تماس تلفنی گذاشته خواهد شد که کاربران می توانند در زمان مقرر اقدام به تماس با استاد تیموری کنند.

((لازم به ذکر هست که مشاوره حضوری و یا تلفنی شامل هزینه مشاوره می باشد.البته بجز کاربران VIP سایت))

جهت استفاده از خدمات VIP ما ،ابتدا باید در وبسایت ما عضو شوید.سپس یکی از پکیج های کاربران VIP ما را انتخاب نمایید و پس از پرداخت هزینه پکیج به کاربر VIP ارتقا پیدا کنید.

خدمات ویژه کاربران VIP چیست؟

کاربرانی که به هر یک از پکیج های کاربری VIP در خواهند آمد،می توانند از امکانات ویژه ای همچون استفاده از مقالات پیشرفته سایت،دریافت بن های تخفیف جهت خرید محصولات فروشگاه،مشاوره رایگان و بسیاری از امکانات ویژه دیگر سایت استفاده نمایند.