روز سوم:”چگونه بهترین ها را جذب کنیم؟”

نکته های ناب

برای خواندن سومین مطلب این هفته به ادامه مطلب بروید.

ما وقتی خواستار بهترین موارد در زندگیمان باشیم بهترینها را به سوی خود جذب میکنیم.  باید این تاکیدات مثبت را چند بار درروز تکرار کنید و خود آن را باور کنید. همواره از جملات مثبتاستفاده کنید، با خود مهربان باشید و خود را مرتب تشویق کنید. این را به یقین می گویم اعتماد به نفس یک شبه به دست نمی آید بنابراین صبور باشید و با پشتکار و مقاومت در برابر افکار منفی زندگی جدیدی را برای خود بسازید و از آن لذت ببرید.

ذهن ما وقتی از افکار منفی و مخرب و خشن در مورد خود لبریز باشد باعث می شود ما احساس آسیب پذیری و ضعف کنیم.

نکته ی دوم: یاد بگیرید افکار تازه ای در ذهن خود بوجود بیاورید.

ما زن ها توانمند هستیم، با استعداد و قدرتمند هستیم فقط کافی است که این را قبول کنیم و این افکار را در ذهن خود بوجود بیاوریم آن زمان است که قادر به درخشیدن هستیم. گاهی وقتها با گذشت زمان ما فراموش می کنیم که چه هستیم و چه استعدادهایی داریم. هنگامی که در آزمایشات زندگی به موانعی برخورد می کنیم و یا ضربه میبینیم گاهی فراموش میکنیم که چه هستیم و که بوده ایم.

ما یاد گرفته ایم اگر بهمان خیانت شود پس اعتمادمان را به مردم از دست می دهیم.اگر در کاری شکست خوردیم پس آدم بی عرضه ای هستیم و دیگر لازم نیست تلاش کنیم. در صورت داشتن چهره ای نازیبا پس زشتیم و دیگر کسی ما را دوست ندارد. هرگاه دوست، معلم، رییس، والدین، پدر ویا مادر، خواهر و برادر، نظری را در مورد ما بیان کنند آن را چشم و گوش بسته می پذیریم و قبول می کنیم.جالب تر اینکه زمانی جذب کامل این نظر می شویم و روزها و ماه ها و سالها از ذهنمان دیگر بیرون نمی رود که آن نظر منفی باشد با اینکه قبلا می دانیم غلط است و ما آن را باور می کنیم.

با ما فردا در ادامه ی این مطلب همراه باشید.

سوال، پیشنهاد ویا انتقادی دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید