رابطه اعتماد به نفس با جذابیت خانم ها

رابطه اعتماد به نفس با جذابیت

مقدمه:

رابطه اعتماد به نفس با جذابیت خانم ها چیست؟
رابطه تنگاتنگی بین اعتماد به نفس با جذابیت خانم ها وجود دارد…. تا به حال توجه کرده اید.که زنان جذاب استوار گام برداشته
 و همیشه قامتی راست دارند… زیرا توانسته اند که توانایی های خود رابشناسند و از آنها احساس مثبت دریافت کنند… بنا بر این با تکیه بر فضائل و توانایی هایشان همیشه سر بلند و شاد هستند و همیشه احساس رضایت دارند زیرا ایمان دارند که شاد بودن شان نیاز مند به عوامل بیرونی نیست. حس قلبی آن ها نسبت به خودشان مثبت است  و مطمنن این احساس را به 
دیگران نیز انتقال داده و خود را مبدل به شخصیتی  همیشه دوست داشتنی و ماندگار می کنند.

اهمیت اعتماد به نفس با جذابیت خانم ها:

وقتی به خودتان احترام بگذارید و اعتماد به نفس خوبی داشته باشید، احساس امنیت و ارزش می کنید. در نتیجه روابطی مثبت و محکم نیز با دیگران برقرار خواهید کرد. علاوه بر این، افرادی که اعتماد به نفس خوبی دارند بهتر از دیگران می توانند با استرس ها و مشکلات زندگی مبارزه کرده یا کنار بیایند. این گروه کمتر احساس ناامیدی، غم، بی ارزش بودن و شرمندگی می کنند و به همین دلیل از نظر روحی در شرایط بهتری به سر می برند. اختلالات خواب، افسردگی و اضطراب نیز در این افراد کمتر دیده می شود.
اعتماد به نفس تقریبا بر تمام جنبه های زندگی فرد تاثیر می گذارد، به همین دلیل است که روان شناسان به ما می گویند به جای تمرکز بر معایب و نقاط ضعف، خودتان را دوست داشته باشید و به خود احترام بگذارید.
داشتن اعتماد به نفس بیشتر از نظر احساسی مهم است تا جذابیت فیزیکی:
طبق مطالعات صورت گرفته توسط مجله بین‌المللی Cosmetic Science با دادن اودکلن به مردان می‌توان  اعتماد به نفسشان را تا حدی بالا برد که حتی در عکس نیز جذاب به نظر برسند. همچنین تحقیقات دانشگاه وبستر حاکی از آن است که تنها لبخند زدن خانم‌ها برای گذاشتن قرار ملاقات کافی است
بر اساس تحقیقات مجله روانشناسی اجتماعی و شخصیتی، هنگامی که در یک رابطه موفقیت یا موقعیت اجتماعی زن از مرد بالاتر باشد، مرد احساس ناخوشایندی نسبت به خود و این رابطه پیدا می‌کند. البته از نظر اخلاقی این موضوع صحیح نیست که موفقیت زنان باید کمتر از مردان باشد. در چنین شرایطی مردان می‌بایست تلاش کنند تا اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

 

اعتماد به نفس با جذابیت
خصوصیات نامطلوب خود را اصلاح کنید:
هرچند گفتن آن آسان نیست،برخی اوقات مشکل طرز نگرش و یا احساسات شما نیست.گاهی اوقات تغییر ضروری است.این بدان معنا نیست که شما انسان بدی هستید و یا از مهارت کافی برخوردار نیستید،بلکه بدان معناست که اگر قصد دارید اعتماد به نفستان را در موضوعی خاص بالا ببرید،بهترین راه این است که مهارت‌های خود را ارتقا دهید.از این که قادر به گیتار زدن نیستید احساس بدی دارید؟بیشتر تمرین کنید. با بحث پیرامون مسائل سیاسی و اقتصادی احساس بی‌استعدادی می‌کنید؟ در این خصوص بیشتر مطالعه کنید. حتی می‌توانید از دیگران کمک بخواهید. پذیرفتن این موضوع که اطلاعاتتان راجع به موضوعی کامل نیست ایرادی ندارد، اما تظاهر به دانستن در صورتی که اطلاعاتی ندارید به اعتماد به نفستان کمک نمی‌کند.
در آخر، تمامی این روش‌ها پیرامون یک موضوع است:  انجام کارهایی که در آن مهارت دارید  احساس رضایت را برایتان به ارمغان می‌آورد.هیچ راه تضمین شده‌ای وجود ندارد که یک شبه اعتماد به نفستان را به 100 درصد برساند.اما با ممارست و تمرین نتیجه مطلوب به دست خواهد آمد.
نتیجه گیری:
 اعتماد به نفس با جذابیت بحث گسترده ای است اما؛ در نهایت پس از کار کردن بر روی اعتماد به نفستان متوجه خواید شد آیا عملکرد خوبی تا کنون داشته اید یا نه؟ زیرا اگر اعتماد به نفس شما واقعی باشد بر حسب عملکرد مثبتتان بالا می رود و کسانی که اعتماد به نفس واقعی زیادی  دارند اصولا افراد برجسته و پر تلاش هستند که همیشه سعی دارند بهترین باشند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

 

دیدگاهتان را بنویسید